Як захистити свій будинок? Вибираємо броньовані двері

Переглядаючи у черговий раз повідомлення від ЗМІ про злочинців, які проникли у чийсь будинок та наробили лиха, все більше людей замислюються про додаткові заходи безпеки. Одним із засобів, які допомагають надійно захистити мешканців дому та майно, яке їм належить – це броньовані двері.

Такі конструкції, на відміну від звичайних металевих дверей, спеціально розроблені, аби протистояти всім спробам зловмисників добитись своїх кримінальних цілей. Замовити дійсно стійкі броньовані двері можна у сертифікованих виробників, наприклад, за посиланням http://dveri.com.ua/. Ліцензовані компанії, якість продукції яких відповідає стандартам і пройшла необхідне тестування, гарантують, що очікування замовників виправдаються.


Обираємо бронедвері: чому стандартизація важлива?Надійні броньовані двері обов′язково мають відповідати стандартам ДСТУ 1627:2004 і ДСТУ 4547:2006. Те, що при виготовлені були повністю враховані передбачені вимоги, повинно підтверджуватись документально. Якщо компанія-виробник або реалізатор не може надати цих документів, то, по суті, покупець може просто переплатити за звичайні двері, які лише зовні нагадують зломостійку конструкцію.

Бажано, щоб в пакеті документації також були сертифікати випробувань, зроблених в умовах спеціалізованих центрів оцінювання якості.

Клас зломостійкості: захист на необхідному рівні


Броньовані двері поділяються на класи стійкості до злому (від 1 до 6):

  1. стійкі до застосування фізичної сили людини;
  2. протистоять спробам злому за допомогою ножів, пасатижів, викруток і т.д.;
  3. не «бояться» натиску лома і схожих важких інструментів;
  4. стійкі до впливу молотка, сокири, акумуляторних дрилів, монтажних кліщів;
  5. не піддаються дії електричних ріжучих інструментів, в тому числі пили, болгарки діаметром круга до 125 мм;
  6. не зламуються під дією болгарки з кругом 230 мм та інших вищезгаданих інструментів.

Вирішувати, який саме клас підходить для конкретного випадку, потрібно з огляду на серйозність ймовірної небезпеки. Броньовані двері часто також мають протипожежні властивості (стримують полум'я), про що вказується у документації. Особливу увагу необхідно приділити замку – рівень його надійності повинен обиратись відповідно до класу стійкості дверей.
17 май 2019 /
Похожие новости

В 2031 году в украинцев будет меньше 40 миллионов

В течение ближайших 10 лет депопуляция в стране неизбежна. Число жителей страны будет уменьшаться и население Украины сократится на 6,8% - до 39,5 млн человек до 2031 года.

Ярослав Гришин: Під час воєнного стану прокурор Запорізької області усунувся від виконання своїх обов’язків

Голова фракції УКРОПу в Запорізькій облраді, правозахисник Ярослав Гришин обурений діями керівника Запорізької обласної прокуратури Валерія Романова, який заборонив працівникам брати відпустки та

Аварийные самолеты украинские авиакомпании покупают на европейских свалках – эксперт

С причинами этого явления разбирались в Мининфраструктуры. Пока решили бороться с симптомами – запретят летать самолетам старше 20 лет и то, со следующего года. Правда, появился рейтинг

Парализован государственный контроль и поэтому на свалки везут что угодно. Это никто не контролирует, - эксперт

Министр экологии и природных ресурсов Остап Семерак заявил, что 90% свалок в Украине не соответствуют экологическим стандартам. Прокомментировала слова министра председатель Всеукраинской

Єпископ Фотій: Не забувай про Бога і Бог ніколи не забуде про тебе

Зважаючи на те, що «Новий День» спеціалізується на політиці та економіці, то й інтерв’ю з Єпископом Запорізьким і Мелітопольським Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського

Продуктовый неликвид, который не продается в Европе, хлынул на украинские рынки – эксперт

На фоне появления новых товаров и технологий на рынке Украины существуют и негативные моменты – продажа некачественной и фальсифицированной продукции.