Намагалися морально загнобити та погано годували – захисники Азовсталі розповіли, як до них ставилися у полоні

Частина захисників Маріуполя, яких українській владі вдалося визволити з російського полону, розповіли, перебуваючи на Запоріжжі, як їм жилося «в гостях» у росіян.

У коментарі «Радіо Свобода» усі колишні полонені сказали, що їх годували погано в полоні – маленькими порціями, їжа вся була малопоживною, «на воді». "Годували, аби з голоду не померли", - коментують солдати.

– Я працював водієм на «Азовсталі», сляби возив. А коли 24-го почалося, сказав, що піду боронити рідне місто. Годували дуже погано в полоні - поїв і через дві години знову їсти хочеться. Називали нас терористами. Казали, що ми стріляємо, а вони не стріляють. Що вони прийшли звільняти нас. Тільки від чого? Позбавили мене роботи, житла. Я їм усе це пояснював і з кожним моїм словом моя пайка зменшувалась, - сказав у коментарі журналістам захисник Маріуполя Володимир.

Хірург, який оглянув звільнених із полону, зазначив, що пов'язки були брудними, рани загноилися. А самі солдати – худі та знеможені.
04 июль 2022 /
Похожие новости

Україна побила Росію так, що в неї очі позапливали - російський політолог

В коментарі опозиційному російському ЗМІ політолог Аббас Галлямов розповів, що позиції Путіна похитнутися, бо російська армія продемонструвала свою слабкість.

Олена Жук: Політика не може бути легкою, але мені в ній комфортно

В грудні минулого року Олена Жук, депутат від “Слуги народу” обійшла досвідчених чоловіків на політичних поворотах і стала головою облради. Як їй нині працюється на цій посаді і чи не шкодує вона, що

Базовий набір: яка нижня білизна обов’язково повинна бути в комоді кожної жінки?

Красива нижня білизна Kleo − «слабкість» багатьох представниць прекрасної статі. Однак з білизною часто трапляється така ж ситуація, як і зі звичайним одягом: повна шухляда, а знайти те, що потрібно

Арсен Мірзоян: Новий рік зустріну з хлопцями на передовій

Зі співаком, що родом із Запоріжжя, Арсеном Мірзояном, «Новий День» записав новорічне інтерв’ю – зі святковим настроєм, «олів’є» і мандаринками.

Володимир Москаленко: Запоріжжю є куди розвиватися і ти можеш долучитися до цього розвитку

З депутатом Запорізької міськради від «Батьківщини» і журналістом Володимиром Москаленко «Новий День» говорив про плани політика стати парламентарієм. І стало зрозуміло, навіщо депутати взагалі

Єпископ Фотій: Не забувай про Бога і Бог ніколи не забуде про тебе

Зважаючи на те, що «Новий День» спеціалізується на політиці та економіці, то й інтерв’ю з Єпископом Запорізьким і Мелітопольським Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського